Y401510K0000T9R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y401510K0000T9R
JLCPCB Part #
C4041101
Package
1206
Description
-55℃~+200℃ 10kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2.5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS