MAX57K600D
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAX57K600D
JLCPCB Part #
C1485057
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 300mW 57.6kΩ ±0.5% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS