Y116980K0000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y116980K0000T9L
JLCPCB Part #
C4065378
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 400mW 80kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS