MAX43R000F
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAX43R000F
JLCPCB Part #
C1480150
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 300mW 43Ω ±1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS