MAX249R00D
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAX249R00D
JLCPCB Part #
C1482067
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 249Ω 300mW ±0.5% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS