SM102031006JE
MFR.Part #
SM102031006JE
JLCPCB Part #
C3519232
Description
-55℃~+110℃ 100MΩ 1W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS