MAX23K850B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAX23K850B
Description
-65℃~+175℃ 23.85kΩ 300mW ±0.1% ±5ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS