RNC50H1270DSRE7
MFR.Part #
RNC50H1270DSRE7
JLCPCB Part #
C3475245
Description
-65℃~+175℃ 100mW 127Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors