MAX11K000B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAX11K000B
JLCPCB Part #
C1482496
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 11kΩ 300mW ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS