MAL250054122E3
MFR.Part #
MAL250054122E3
JLCPCB Part #
C1614292
Package
Bolt,D50xL89.8mm
Description
-40℃~+85℃ 12.4A@120Hz 1200uF 22.2mm 3000hrs@85℃ 420V 50mm 89.8mm 90mΩ@120Hz ±20% 螺栓,D50xL89.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS