MAL225982102E3
MFR.Part #
MAL225982102E3
JLCPCB Part #
C3721070
Package
Plugin,D25xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 200V 25mm 3000hrs@105℃ 5.085A@10kHz 52mm 80mΩ ±20% 插件,D25xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS