MAL225962102E3
MFR.Part #
MAL225962102E3
JLCPCB Part #
C3722093
Package
Plugin,D35xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 120mΩ 200V 3000hrs@105℃ 32mm 35mm 4.125A@10kHz ±20% 插件,D35xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS