MAL225967331E3
MFR.Part #
MAL225967331E3
JLCPCB Part #
C3725013
Package
Plugin,D35xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 1.89A@100Hz 10mm 3000hrs@105℃ 330uF 35mm 37mm 390mΩ@100Hz 450V ±20% 插件,D35xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS