MAL225912331E3
MFR.Part #
MAL225912331E3
JLCPCB Part #
C3721054
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 1.68A@100Hz 10mm 200V 22mm 3000hrs@105℃ 32mm 330uF ±20% 插件,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS