380LQ681M350K452
MFR.Part #
380LQ681M350K452
JLCPCB Part #
C3722947
Package
Plugin,D30xL47mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.96A@120Hz 2000hrs@85℃ 293mΩ@120Hz 30mm 350V 47mm 680uF ±20% 插件,D30xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS