MAL225782182E3
MFR.Part #
MAL225782182E3
JLCPCB Part #
C3723320
Package
Plugin,D30xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 1800uF 200V 30mm 4.03A@100Hz 5000hrs@85℃ 52mm ±20% 插件,D30xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS