MAL225779101E3
MFR.Part #
MAL225779101E3
JLCPCB Part #
C3725104
Package
Plugin,D25xL32mm
Description
-25℃~+85℃ 100uF 10mm 25mm 32mm 5000hrs@85℃ 500V 980mA@100Hz ±20% 插件,D25xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS