MAL225773681E3
MFR.Part #
MAL225773681E3
JLCPCB Part #
C3721936
Package
Plugin,D25xL47mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 120mΩ 250V 25mm 3.892A@10kHz 47mm 5000hrs@85℃ 680uF ±20% 插件,D25xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS