MAL225729471E3
MFR.Part #
MAL225729471E3
JLCPCB Part #
C3721232
Package
Plugin,D35xL47mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.55A@100Hz 35mm 470uF 47mm 480mΩ@100Hz 5000hrs@85℃ 500V ±20% 插件,D35xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS