RNC50H1051FSRE7
MFR.Part #
RNC50H1051FSRE7
JLCPCB Part #
C3495181
Description
-65℃~+175℃ 1.05kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors