MAL225064472E3
MFR.Part #
MAL225064472E3
JLCPCB Part #
C5115951
Package
Plugin,D16xL27mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10V 16mm 2.39A@100kHz 22mΩ 27mm 4700uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS