SM1X10K00FQ
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM1X10K00FQ
JLCPCB Part #
C1363402
Package
SIP-3-2.54mm
Description
1 10kΩ 3 300mW ±0.5ppm/℃ ±1% SIP-3-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS