MAL224656182E3
MFR.Part #
MAL224656182E3
JLCPCB Part #
C5115842
Package
Plugin,D16xL22mm
Description
-55℃~+125℃ 1.9A@100kHz 16mm 1800uF 22mm 25V 34mΩ 4000hrs@125℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL22mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS