MAL219359331E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL219359331E3
JLCPCB Part #
C3724593
Package
Plugin,D35xL47mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 3.09A@10kHz 330uF 35mm 430mΩ@100Hz 47mm 5000hrs@105℃ 500V ±20% 插件,D35xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS