RER65F2211MC02
MFR.Part #
RER65F2211MC02
JLCPCB Part #
C1569968
Description
10W 2.21kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance