MAL219356101E3
MFR.Part #
MAL219356101E3
JLCPCB Part #
C3724265
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 1.305A@10kHz 100uF 10mm 22mm 32mm 400V 5000hrs@105℃ 790mΩ@100Hz ±20% Plugin,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS