MAL216036101E3
MFR.Part #
MAL216036101E3
JLCPCB Part #
C5115789
Package
Plugin,D10xL13.5mm
Description
-55℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 100uF 10mm 120mΩ 13.5mm 25V 5mm ±20% 插件,D10xL13.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS