MAL215923122E3
MFR.Part #
MAL215923122E3
JLCPCB Part #
C5759513
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1200uF 200mΩ@100Hz 250V 35mm 47mm 5000hrs@105℃ ±20% Plugin Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS