MAL215926101E3
MFR.Part #
MAL215926101E3
JLCPCB Part #
C1608951
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 1.24Ω 100uF 10mm 22mm 400V 5000hrs@105℃ 690mA@120Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS