MAL215666273E3
MFR.Part #
MAL215666273E3
JLCPCB Part #
C6986682
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 25V 27000uF 35mm 42mm 47mΩ@100Hz 5000hrs@85℃ ±20% Plugin Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS