RNC50H5112FRBSL
MFR.Part #
RNC50H5112FRBSL
JLCPCB Part #
C1449173
Description
-65℃~+175℃ 100mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors