381LQ102M200J052
MFR.Part #
381LQ102M200J052
JLCPCB Part #
C3723648
Package
Plugin,D25xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 199mΩ@120Hz 2.3A@120Hz 2000hrs@105℃ 200V 25mm 52mm ±20% 插件,D25xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS