MAL215816332E3
MFR.Part #
MAL215816332E3
JLCPCB Part #
C1608122
Package
Plugin,D22xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 130mΩ@100Hz 2.27A@100Hz 22mm 25V 27mm 3300uF 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS