MAL215782681E3
MFR.Part #
MAL215782681E3
JLCPCB Part #
C1622750
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.06A@120Hz 200V 340mΩ 35mm 5000hrs@85℃ 680uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS