MAL215779391E3
MFR.Part #
MAL215779391E3
JLCPCB Part #
C1613709
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.63A@120Hz 35mm 390uF 400mΩ 5000hrs@85℃ 500V ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS