B41231C4229M000
MFR.Part #
B41231C4229M000
JLCPCB Part #
C1590284
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 16V 2000hrs@85℃ 22000uF 30mm 32mm 5.39A@120Hz ±20% Plugin,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS