MAL215722681E3
MFR.Part #
MAL215722681E3
JLCPCB Part #
C1609459
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.18A@120Hz 200V 25mm 340mΩ 5000hrs@85℃ 680uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS