MAL215656472E3
MFR.Part #
MAL215656472E3
JLCPCB Part #
C1607670
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.37A@100Hz 22mm 25V 4700uF 5000hrs@85℃ 90mΩ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS