MAL215616183E3
MFR.Part #
MAL215616183E3
JLCPCB Part #
C1615520
Package
Plugin,D30xL42mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 18000uF 25V 30mm 41mΩ@100Hz 42mm 5.06A@100Hz 5000hrs@85℃ ±20% 插件,D30xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS