MAL215064222E3
MFR.Part #
MAL215064222E3
JLCPCB Part #
C1598578
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10V 12.5mm 2200uF 37mΩ 5mm 7000hrs@105℃ 949mA@100Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS