UPZ2G270MND9
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPZ2G270MND9
JLCPCB Part #
C1634253
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 255mA@120Hz 27uF 3.5mm 400V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS