MAL215030681E3
MFR.Part #
MAL215030681E3
JLCPCB Part #
C1598393
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 35V 37mΩ 5mm 680uF 7000hrs@105℃ 949mA@100Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS