MAL214661221E3
MFR.Part #
MAL214661221E3
JLCPCB Part #
C1643151
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10mm 120mΩ 220uF 2500hrs@125℃ 450mA@100Hz 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS