TNPW08051K93BETY
MFR.Part #
TNPW08051K93BETY
JLCPCB Part #
C1357599
Description
-55℃~+125℃ 1.93kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount