MAL214255332E3
MFR.Part #
MAL214255332E3
JLCPCB Part #
C1596714
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 16V 2500hrs@105℃ 3300uF 5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS