MAL214251016E3
MFR.Part #
MAL214251016E3
JLCPCB Part #
C1329346
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 100uF 18mm 2500hrs@105℃ 400V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS