CMF5510R000BEBF
MFR.Part #
CMF5510R000BEBF
JLCPCB Part #
C1417404
Description
-55℃~+175℃ 10Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors