MAL214239331E3
MFR.Part #
MAL214239331E3
JLCPCB Part #
C1600039
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 100V 16mm 2500hrs@105℃ 330uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS