UKW1H471MHD1TO
MFR.Part #
UKW1H471MHD1TO
JLCPCB Part #
C1589435
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.14A@10kHz 12.5mm 2000hrs@85℃ 470uF 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS