MAL213815332E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL213815332E3
JLCPCB Part #
C1602727
Package
Plugin,D18xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.42A@100Hz 10000hrs@105℃ 100mΩ 16V 18mm 30mm 3300uF ±20% 插件,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS